Lazer Epilasyon

08.08.2016

Lazer epilasyon, medikal estetik alanında ilk kullanılan yöntemlerden biri olarak kabul edilmektedir. Vücutta bulunan veya hormonal bozukluklar nedeniyle fazla tüylenme problemi olan, istenmeyen tüylerin kökten çözümü için lazer epilasyon kullanılmaktadır.

Genital Bölge Estetiği

08.08.2016

Genital bölge estetiği, vajinanın vulva kısmında yer alan dudaklarının veya şeklinin bozukluğundan şikayetçi olan, normal doğum sonrasında vajina dudaklarında simetrik olmama, şeklinin ve yapısının bozulması, sarkma olma durumlarında uzman doktorlar tarafından gerçekleştirilen bir operasyondur.

Lazer Lipoliz

08.08.2016

Lazer lipoliz yöntemiyle yağ alımı, vücudun kol, bacak, karın gibi bölgelerinde biriken yağların cerrahi bir kesik açılmadan lazer yardımıyla yağ hücrelerinin patlatılması işlemidir.

Jinekomasti

05.08.2016

Jinekomasti, erkeklerde görülen meme dokusunun hormonal veya çevresel faktörler nedeniyle fazla büyümesinden kaynaklanan estetik sorunudur.

Bacak Estetiği

05.08.2016

Bacak estetiği kadınlarda ve erkeklerde kemik yapısının yanında bağ ve yap dokularıda kapsayan estetik operasyonlardır.

Medikal Estetik

07.06.2016

Estetik operasyonlarken geçtikçe teknolojinin de ilerlemesi ve güzellik algısının da farklılaşması ile daha çok ön plana çıkmaktadır.

Güzellik Merkezleri

07.06.2016

Güzellik merkezleri, medikal estetik işlemlerinin gerçekleştirildiği kurum ve kuruluşlardır.

Estetik Fiyatları

07.06.2016

Estetik fiyatları gerçekleştirilecek estetik operasyonlara göre farklılık göstermektedir. Ülkemizde estetik operasyon kapsamında en çok gerçekleştirilen operasyon burun ameliyatı ve saç ekim işlemleridir.

Saten Yüz Germe

22.02.2016

Saten yüz germe, ameliyatsız olarak yapılan deride bulunan kollajen yapıların uyarılması ile gerçekleştirilen bir operasyondur.

Plastik Cerrahi

17.02.2016

Plastik cerrahi, herhangi bir tıbbı rahatsızlığın veya hastalığın olmadığı buna rağmen vücut farklılıklarının giderilerek mükemmele ulaştırma isteği ile ortaya çıkan operasyonların tümüne plastik cerrahi denir.