Neden Barşan Health Tourism?

Bab Yatırım Holding bünyesinde 2003 yılında kurulmuş olan Barşan Turizm, A Grubu TÜRSAB ( Türkiye Seyahat Acentaları Birliği ) ve IATA ( Uluslar arası Yolcu Taşımacılığı Birliği ) üyesi seyahat acentası olup, T.C. Sağlık Bakanlığı ve JCI ( joint Commission İnternational) akredite olan Türkiye’nin en modern Hastaneleri ve Sağlık kuruluşları ile anlaşmalıdır. Kalite, uygunluk ve memnuniyeti ön planda tutup tedavi sürecinde hastalarımıza işinde profesyonel ve güleryüzlü personellerimizle rahat ve huzurlu bir ortam hazırlamak önceliğimizdir.

Barşan Turizm Türkiye’nin en büyük seyahat acentalarından biridir. 
Gerek sanal ortamda ve gerekse birebir satışta Türkiye nin en çok tercih edilen ilk 5 turizm acentasından biridir. Barşan Turizm Iata ( Uluslar arası Hava Taşımacılığı Birliği ) ve havayolları verileri baz alındığında Türkiye de en hızlı büyüyen seyahat acentasıdır. 2014 yılı büyüme oranımız %20 iken 2015 yılı temmuz ayı sonundaki cirosu 2014 yılı toplam cirosunun üzerinde gerçekleşmiş olup 2015 yılı sonunda önceki yıla göre 3 katı bir büyüme hedeflemekteyiz.

Lider ve Global bir oyuncu Her yıl çeşitli ülkelerden tatillerini geçirmek için ülkemize gelen turistler Barşan Turizm’i tercih etmektedir. İngiltere, Kanada, Fransa, Dubai ve Irak taki çözüm ortaklarımız vasıtasıyla bir çok hasta acentamız kanalıyla tedavilerini Türkiye de yaptırıp mutlu bir şekilde ülkelerine geri dönmektedir.

Yalnız Değilsiniz Yabancı bir ülkeye kültürünü, dilini ve alışkanlıklarını bilmeden üstelik sağlık amaçlı seyahat etmek önemli bir karardır. Yabancılık çekecekmiyim? Acaba uygun tedavi olabilir miyim? Hastaneler kaliteli mi? Nerede konaklayacağım? Oteller temiz mi? Tedavi bana pahalıya mı mal olacak? Gibi bir çok soru geçer insanın aklından. İçiniz rahat olsun. Tedavi süresince kendi alanlarında deneyimli, sizin dilinizle konuşan ve profesyonel ekibimiz her an yanınızda olacaktır. Bizim işimiz size danışmanlık vermek. Ülkemizden mutlu bir şekilde ayrılmanız bizim için çok önemli. Misafirlerimizin beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek önceliğimizdir. Verdiğimiz hizmete sahip çıkmak ve tedavi sonrasında da misafirlerimizin yanında olmak bizim en öncelikli görevimizdir. Bir düşünürün söylediği gibi “insan kaybedeceğime para kaybetmeyi tercih ederim”.