Hastane ve Kliniklerimiz

Türkiye de sağlık açısından kendini geliştirmiş ve geliştirmek de olan bir ülkedir. Atatürk’ün beni Türk hekimlerine emanet edin sözü de cumhuriyetin kuruluşundan beri Türkiye’nin tıp bilimine verdiği önemi göstermektedir.

Türkiye Cumhuriyeti tarihi boyunca da tıp alanında yeniliğe ve kendini geliştirmeye açık olan bu yapısı itibariyle de her geçen gün artan sağlık kadrosu ile de hastanelerin de hizmet vermeye devam etmektedir. Türkiye hastaneleri kendini gelişen teknoloji ile adapte ederek hastalarına en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Türkiye’de ki hastanelerin büyük bir çoğunluğu ise bu ülkenin en büyük metropol şehri olan İstanbul’dadır. İstanbul’un kalabalık olması her ne kadar bir dezavantaj olsa da hastanelerin çokluğu ve farklı alternatifler olmasından dolayı da bir avantaj olarak karşımıza çıkmaktadır.

Devlet hastanelerinin yanı sıra üniversitelerin araştırma hastaneleri ile de halka hizmet veren İstanbul da tedavi olmak bu nedenle daha kolaydır. İstanbul’da özel olarak birçok büyük hastane de birçok alanda tedavi olanağı sağlamaktadır. Hastaneler de özellikle beklenen uzun kuyruklar ve röntgen, film çektirmek için beklenen uzun saatleri kısaltarak hastalarına en kısa zaman da en iyi sonucu ve tedaviyi sunmayı hedefleyen özel hastaneler aracılığıyla da İstanbul’da tedavi olanakları çok daha kolaydır.

Özel hastanelerin yanı sıra doktorların kendi özel klinikleri de hastaya gösterilen özel ilgiyi arttırmakta ve normalden çok daha kısa sürede sonuçlar alınarak tedavi süreci başlatılabilmektedir.

Özellikle diş problemleri konusunda özel kliniklerin daha çok bulunduğu İstanbul’da diş hastaneleri de bireylerin ağız sağlıkları en kısa sürede kavuşmaları için çalışmaktadır. İstanbul diş hastaneleri konusunda özel de olduğu kadar devlet hastanelerinde de son teknoloji cihazlar ve en iyi ürünler kullanılması ile de insanların ilgisini çekmektedir.

Metropol bir şehir olan İstanbul sadece diş konusunda değil ayrıca sokaklarında ki güzellik yarışları ile de estetik konusunda da yurt dışından da turistleri ülkemize çekmektedir. Türkiye’nin estetik merkezi olan İstanbul’da estetik klinikleri sayısı azımsanmayacak kadar fazladır.

Doktor sayısı ile de orantılı olan İstanbul estetik klinikleri ve yaptırmak istediğiniz estetiğe göre de uzmanlaşmış doktor seçimi için iyi bir araştırma yapmış olmanız gerekmektedir.

Sadece estetik konusunda değil birçok hastalık ve tedavisi konusun da tercih yapabilmek için de öneri ve görüşleri dinlemekte fayda vardır. Online olarak yapılan araştırmalardan ziyade hastalık sürecinde de hastane ve klinik arayışınızı kolaylaştırmak amaçlı bu sürecinizde her zaman yanınızda olan sağlık turizmi firmalarında öncü bir firma olan Barsan Health Turizm firma yetkilileri ile görüşebilirsiniz.

Barsan Health Turizm sağlığınız için ihtiyacınız olan seyahatinizde seyahat ve planınıza ek olarak konaklama, doktor ile görüşmelerinizde de sizlere yardımcı olabilmektedir. Barsan Health Turizm firması ve hizmetleri ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için www.barsanhealt.com web sitesini ziyaret edebilrisiniz.

  • Lymphest Plastik Cerrahi Kliniği
  • Esteworld Sağlık Grubu
  • Medical Park Hastaneleri
  • Acıbadem Hastaneleri
  • Medipol Hastaneleri
  • Florance Nightingale
  • İnternational Dental Kliniği
  • Mos Dental