Otel Konaklama

Sağlık turizmi gerçekleştirecekseniz, birtakım olmazsa olmaz hizmetleri de bu hizmetin beraberinde mutlaka almalısınız. Otel konaklama hizmeti bu hizmetlerden bir tanesidir.
DEVAMI

Boğaz Turları

Boğaz turları, birçok çeşitli nedenden ötürü düzenlenebilen turlardır. Genel olarak İstanbul’a uğrayan turistlerin boğazı yakından, iyi bir şekilde görmesi için düzenlenen bu turların, çok çeşitli amaçları olabilir.
DEVAMI

Rehberlik

Rehberlik, bir turist için alınması mecburi hizmetlerin başında geliyor. Dünyanın hiç bilmediğiniz bir ülkesine gitmek isterseniz, bu ülkede size destek olacak birilerine mutlaka ihtiyaç duyarsınız.
DEVAMI

İstanbul Turları

Sağlık ve İstanbul turları nasıl bir arada kesişir diye düşünebilirsiniz. Evet, bu son derece mümkün ve iç içe geçen iki faaliyetin aynı anda gerçekleşmesi çok kolaydır.
DEVAMI

Termal Turlar Spa

Türkiye Termal, Şifalı sular ve SPA bakımından dünyanın sayılı ülkelerinden bir tanesidir. Ülkemizin deprem bölgesi içinde yer alıyor oluşu yer altı kaynaklarının da zenginliğini göstermektedir. Bugün ülkemizin her tarafında farklı hastalıklara iyi gelecek şifalı sular bulmak mümkündür.
DEVAMI

Alışveriş Turları

İstanbul da hem güzel bir hastanede ve emin ellerde tedavinizi yaptırabilir, hem doğal ve kültürel güzelliklerinden faydalanarak tatilinizi yapabilir hem de bir çok Avm ve zengin caddelerinde alışverişinizi yapabilirsiniz.
DEVAMI

Havaalanı Karşılama

İstanbul Havaalanına geldiğinizde sizleri Barsan Health personeli karşılar, son model bir araçla sizleri önce otelinize yerleşmeniz için transferinizi sağlar, daha sonra otel den kliniğimize yine personelimiz eşliğinde transfer edilirsiniz. Ön muayeneniz olduktan sonra tekrar otelinize transferiniz sağlanır. Operasyon günü geldiğinde otelinizden alınarak kliniğimize tedavi olmanız için getirilirsiniz. Operasyondan sonra tekrar otelinize ve daha sonra da havaalanına transfer işlemleriniz yapılır. Bütün bu süreçte tüm transferlerinizi Barsan Health personeli tarafından yapılır.
DEVAMI

Uçak Bileti

Uçak biletinizi ister siz kendiniz alabileceğiniz gibi en ucuz uçak biletini en kısa sürede bulmak için tasarlanmış Ucuzauc.com uçak bileti satış sistemimizin ister mobil uygulamasını yükleyerek, isterseniz de web sitemiz üzerinden alabilirsiniz. Üstelik tüm kartlara 9 taksite kadar ödeme imkanı ile. Unutmayın mobil uygulamamızdan uçak biletinizi alırsanız özel fiyatlardan faydalanabilirsiniz.
DEVAMI

Araç Kiralama

Araç kiralama hizmeti almayı planlıyorsanız ki İstanbul'a gezi ya da tedavi amaçlı gelecekseniz mutlaka araç kiralamalısınız, firmamızın bu hizmeti çok özel fiyatlarla sunduğunu bilmelisiniz. Deneyin memnun kalacaksınız.
DEVAMI

Doğal ve Kültürel Geziler

Hastalığından bunalmış ya da yaşlı bir insan için en çok yapılması gereken en güzel şey onu doğal ve kültürel güzellikleri görebileceği sitresini ve sıkıntılarını atabileceği bir geziye katılmasını sağlamaktır.
DEVAMI
DOKTORUNUZA DANIŞIN
Saç ekimi için ön, arka, yan ve tepeden çekilmiş fotoğraf ekleyiniz.
BAŞARI HİKAYELERİ
SOSYAL MEDYA