Medikal Tedavi Süreci

Yurtdışından tedavi amacıyla ülkemize gelen hastalar en az 10 gün önce bizimle iletişime geçmeleri gerekmektedir. Bu şekilde ön muayene randevunuz talep ettiğiniz veya bizim yönlendirdiğimiz hastaneden alınır. Hastaneden ameliyat gününüzün belirlenmesi, uçak bileti, otel rezervasyonunuzun önceden yapılması maliyet ve müsaitlik açısından çok önemlidir.

Ön Görüşme

Bize web sitemiz olan barsanhelath.com üzerinden “Doktorunuza Danışın” formunu doldurarak ulaşabileceğiniz gibi, +90 507 485 72 72 nolu telefondan whatsapp, viber kanalıyla müşteri temsilcimizle görüşerek veya facebook gibi sosyal medya üzerinden de ulaşabilirsiniz. Kendi diliniz ile konuşan personelimiz ile zorluk çekmeden iletişime geçebilir, sizden aldığı ön rapor veya bilgiler doğrultusunda anlaşmalı olduğumuz sağlık kuruluşlarından sizin tedavinize en uygun seçenekleri fiyat ve kalite yönünden araştırarak size en kısa zamanda bir seçenek sunar. Karar verdiğinizde hastane ile iletişime geçilip ön muayene ve ameliyat randevusu alınır ve size bildirilir. Tedavi süresinin durumuna göre size uçak bileti, otel konaklama, transfer ve tur seçenekleri ve fiyatları sunulur. Sizin kararınıza göre tedavi ve seyahat programı planlanır ve size sunulur. Verilen bu hizmetlerden bazılarını alabileceğiniz gibi bir paket olarak hepsini de alabilirsiniz. Mesela uçak bileti ve otelinizi kendinizde ayarlayabilirsiniz.

Karar Süreci ve Seyahat Programının Belirlenmesi

Size sunulan bilgilere karşılık seçtiğiniz hastaneden randevu alınır. Telep ederseniz Otel ve uçak bileti rezervasyonlarını yapılır. Tur paketi programı hazırlanır. Karar verildikten sonra ister bir ön ödeme yapabilirsiniz isterseniz de tedavi bitiminde toplu olarak tüm paketin ücretini ödeyebilirsiniz.

Havaalanı Transfer

Ön muayene randevu günü veya daha önce Türkiye ye geldiğinizde havaalanında sizi kendi dilinizle konuşan bir personelimiz karşılayacak ve VIP aracımızla kalacağınız otelinize yerleşmeniz için transfer edecektir.

Otel Konaklaması

Size verilen seçeneklerden talep ettiğiniz ve tedavi olacağınız klinik veya hastaneye yakın olan otelinizde rahat bir şekilde konaklayabilirsiniz.

Ön Muayene

Konaklama yaptığınız otelden VIP aracımızla alınıp muayene olacağınız sağlık kuruluşuna götürülüyor ve ön muayeneniz yaptırılıp işlem gününüz belirleniyor. Bu genelde 1 ya da 2 gün sonrasıdır. Daha sonra otelinize tekrar transfer ediliyorsunuz.

Tedavi Günü

Ameliyat veya işlemin yapılacağı gün otelinizden işlemin yapılacağı hastaneye transferiniz yapılır. Personelimiz olan danışmanınız her zaman yanınızda olacaktır.Hastane de veya sağlık kuruluşunda kalmanız gerekirse önceden hazırlanmış olan odanızda bir refakatçi eşliğinde dinlenebilirsiniz.

Tur Programları

Doktorun onayından sonra hastaneden alınır ve otelinize transfer işleminiz yapılır. Talebiniz doğrultusunda şehir turu, alışveriş turu, eğlence turu veya boğaz turu gibi aktiviteler rehber eşliğinde yapılır. İsterseniz kendiniz de bu tur organizasyonlarını yapabilirsiniz.

Dönüş

Dönüş günü VIP aracımız sizi otelinizden alır ve havaalanına transferinizi gerçekleştirir. Bir personelimiz uçağa binene kadar size refakat eder.

Tedavi Sonrası

Firmamız sizi tedavi den sonrada yalnız bırakmaz. Belli periyotlar halinde müşteri temsilcilerimiz sizi ararlar. Şikâyet ve memnuniyetinizle ilgili sizden görüşlerinizi alırlar.

Her insan için özellikle sağlık konusunda yabancı bir ülkede, dili, kültürü farklı bir yerde tedavi olmak çok zor karar verilebilecek bir konudur. Sizi anlayan, sıkıntılarınızı dinleyebilecek ve maddi kaygı taşımadan doğru tedaviyi size uygulayacak ve bu tedaviyi en modern hastane veya klinikte size sağlayacak doktorlara kendinizi emanet etmek istersiniz. Haklısınız sonuçta bu sizin sağlığınız ve size verilen en büyük hediye. Türkiye ve özellikle İstanbul dünyadaki en modern hastanelerinin olduğu, doğal ve kültürel zenginlikleri ile tedavinin yanında tatilinizi de yapabileceğiniz ve tedavinizi yaptırırken konusunda en son tekniklere hâkim ve Akdeniz kültürünün verdiği insani sıcaklıkla size yaklaşan ve kendi evinizdeymiş hissi veren sağlık personellerinin olduğu bir ülkedir. Saç ekimi, estetik cerrahi, tüp bebek tedavisi, göz tedavi çeşitleri, Diş tedavisi, organ nakli ve obezite gibi birçok hastalığın tedavisini Türkiye’de hem çok uyguna, hem de Avrupa’nın en kaliteli hastanelerinde konusunda uzman doktor ve sağlık personelleri eşliğinde yaptırabilirsiniz.

Barsan Healt Tourism aracılığıyla tedavinizi yaptırmanız daha pahalıya mal olur mu ?

Barsan Health Tourism kar amacı güden özel bir işletmedir. Ama kazandığı ücreti hastadan değil anlaşmalı olduğu sağlık kuruluşları ve hastanelerden alır. Aynı tedavi için hem hastaneyi hem de Barsan Health Tourism ‘i arayıp fiyat kontrolü yapabilirsiniz. Aralarında fiyat farkı olmadığını hatta Barsan Health tourism’in daha uygun olduğunu göreceksiniz.

Barsan Health Tourismi neden tercih etmeliyim ?

Barsan Health Tourism i tercih eden hasta yoğunluğunun çok fazla olmasından dolayı hastane ve kliniklerle özel fiyat anlaşmalarımız vardır. Dolayısıyla sizden daha ucuz fiyatlar alabiliriz. Ayrıca Turizm acentası olmamızdan dolayı tedavinin yanında ihtiyacınız olacak otel konaklaması, uçak bileti ve havaalanı otel ve otel hastane transfer hizmetlerini de direk bizim aracılığımızla yaptırabilirsiniz. Ayrıca şehir turları, alışveriş turları ve tatil organizasyonlarını da bizim aracılığımızla yapabilirsiniz. Firmamız Türkiye nin en köklü turizm acentalarından biridir. Konusunda deneyimli ve her dili konuşan rehberlerimiz sayesinde Türkiye ’yi kendi ülkenizdeymiş gibi gezebilir, ülkenize dönerken hem hayatınızın en güzel tatilinizi geçirmenin keyfini yaşayabilir hem de asıl önemlisi sağlığınıza kavuşmanın mutluluğu yaşayabilirsiniz.