Barsan Health Tourism olarak biz komisyonumuzu misafirlerimizden değil anlaşmalı olduğumuz sağlık kuruluşlarından alırız. Siz hastaneden de fiyat alsanız biz den de alsanız fiyat değişmez. Hatta biz hastanelere daha fazla hasta yönlendirdiğimiz için özel fiyatlar alabiliriz. Dolayısıyla bizden danışmanlık hizmeti almanız sizin için hem daha uygun hem de tedavininin yanında transfer, otel konaklaması, şehir turları ve rehberlik hizmeti de verdiğimiz için daha keyifli olur.

Türkiye yılda yaklaşık 40 milyon turist ile dünyada en çok ziyaretçi çeken 6. Ülkedir. Türkiye ye tedavi amaçlı gelen hastalar her geçen gün artmaktadır. Sağlık Bakanlığı verilerine göre 2013 yılı sonunda Türkiye’ye gelen hasta sayısı 300.000 i geçmektedir. Gelen hastaların tedavi için Türkiye yi tercih etmelerinin çeşitli sebepleri vardır:

  • Türkiye deki Hastane ve Sağlık Kuruluşlarının birçoğu JCI ( joint Commission İnternational ) tarafından akredite edilmiştir.
  • Özellikle Göz Tedavisi, Saç ekimi, Diş Tedavileri, Estetik ve Organ Nakli konusunda Türkiye deki hastanelerin hem çok kaliteli hizmet vermesi hem de diğer ülkelere göre bazı hastalıklarda yarı fiyatına bazılarında da ¼ fiyatına daha uygun hizmet vermesi.
  • Türkiye birçok medeniyete ev sahipliği yapması dolayısıyla görülmesi gereken tarihi yerlerin fazlalığı, doğal güzellikleri, Avrupa ve Asya kıtalarının birleştiği nokta olması, termal tesisleri, tertemiz plajları ve dört mevsimin yaşanıldığı bir ülke olması Sağlık ile Turizm i bir araya getiriyor.
  • Hastanelerimiz her dilde hizmet vermesi, türk konukseverliği, 5 yıldızlı otel konforunda olması.
  • Tedavi ve tatili bir arada yapabilme imkânı.
  • Tedavi bittikten sonra da yakın ilgi.

Tüm seyahatiniz boyunca yanınızdayız. Sizin dilinizle konuşan size özel bir personelimiz tüm seyahatiniz boyunca size eşlik edecek. Havaalanında sizi karşılayıp otelinize oradan da hastaneye kadar refakat edecek olup, hastane personelleriyle olan görüşmelerde size refakat edecektir. Dilerseniz boş vakitlerinizi değerlendirmeniz için şehir ve boğaz turları düzenlemek ve tedavi bitiminde havaalanına bırakmak başlıca görevlerini teşkil etmektedir. Sizi evinizde gibi hissettirmek en önemli görevimizdir.

Her ülkede olduğu gibi Türkiye de de hastaneler ve sağlık kuruluşları arasında kalite farkı vardır. Ayrıca her hastane farklı bir dalda uzmanlaşmıştır. Bizim görevimiz sizin en kaliteli hizmeti en ucuz şekilde alıp evinize mutlu bir şekilde dönmenizi sağlamaktır.

Tüm seyahat ve tedavi bilgileriniz titizlikle saklanır. Sizden başka kişi veya kuruluşa bu bilgiler sizin onayınız olmadan verilmez.

Bu hizmetlerin hepsini bizden almanız mecburi değil. ister paket olarak hepsini alırsınız ister bir kısmını alırsınız isterseniz de sadece sağlık hizmetini bizim aracılığımızla alırsınız. Tamamen sizin tercihinize bağlı.

Türkiye 4 mevsimin yaşanabildiği ve her mevsiminde ayrı doğal ve tarihi güzelliklerin görülebildiği bir ülkedir.

İstanbul gerek üç büyük imparatorluğa başkentlik yapması, gerek Asya ve Avrupa kıtalarının birleştiği bir nokta olması ve gerekse doğal güzellikleriyle her mevsim gezilebilecek büyük bir metropoldür.