Organ Nakli

Organ nakli, çeşitli sebeplerle organ yetmezliği yaşayan ve yaşamlarının sonuna gelmiş olan kişilerin yeniden yaşama bağlanmasıdır. Organ nakli için en önemli nokta doku uyuşmazlığı durumudur.
DEVAMI

Estetik ve Plastik Cerrahi

Estetik Ve Altın Oran İlişkisi İnsanın bir diğer insana baktığında onu beğenmesi ya da beğenmemesi aslında ilk bakışta gerçekleşir. Bu tamamen gözün algılaması ile ilgili bir durumdur.
DEVAMI

Diş Sağlığı

Estetik Diş Hekimliği Diş ve dişetlerinin üzerine yapılan uygulamalarla estetik görüntü, kaybedilmiş fonksiyonların ve konuşma bozukluklarının iyileştirilmesine Estetik Diş Hekimliği denir.
DEVAMI

Saç Ekimi İstanbul

Saç Ekimi, çevresel faktörler, hormonel, saç ve deri hastalıkları, genetik ve yaşlılık gibi sebeplerden dolayı dökülen saçlarının bulunduğu açıklığın yine kendi saçı ile doldurulması işlemine denir.
DEVAMI

Göz Tedavisi

Dış dünya ile görsel olarak bağlantımızı sağlayan gözlerimiz, yaşamın tadını, renklerini ve canlılığını algılayabilmemizin aracısı olurlar. Görme engelli bireylerin büyük bir çoğunluğu uzun yıllardan sonra kendilerine ait bir yaşam tarzı oluşturarak bu duruma adapte olabilmektedirler.
DEVAMI

Obezite

Kişinin obez ya da obezlik sınırında olduğu boy kilo endeksinin hesaplanması ile anlaşılıyor.Kişinin normal kilo sınırlarının az üstünde olması obezlik sınırında çok üstünde olması ise obez olduğunu gösteriyor
DEVAMI

Tüp Bebek

Yaşamın temel amacı neslini devam ettirmektir. En ilkel canlıdan en gelişmiş canlıya kadar tüm canlılar bu prensibe göre hareket ederek yaşarlar.
DEVAMI

Check-Up

Check-up için Türkiye’ye binlerce kilometre ötelerden gelmek istiyorsanız, bu düşüncenizin çok mantıklı bir düşünce olduğunu söyleyerek söze başlamamız gerekir.
DEVAMI

Beyin Cerrahi

Beyin cerrahisi dünyada en zor cerrahi müdahalelerden bir tanesi olarak bilinir. Bu cerrahi türünü yaptıracak kişiler, bu nedenle, iyi bir beyin cerrahı arayışına girişirler.
DEVAMI

Omurga Hastalıkları

Omurga hastalıkları insan hayatı için neden tehlikelidir? Omurgamız, sağlıklı bir hayat yaşamamız konusunda hiç şüphesiz en büyük yere sahip…
DEVAMI

Kardiovaskuler ve Göğüs Cerrahi

Kalp ve damar hastalıklarının genel adı olarak bilinen Kardiovaskuler hastalıklar, her sene dünyada birçok kişinin ölümüne neden oluyor.
DEVAMI

İç Hastalıklar

İç hastalıklar, tıbbi sorunların büyük bir kısmını kapsıyor. İç hastalıklar bölümü, tıp alanında çalışma yürüten bütün doktorların eğitim hayatlarında mutlaka uğradıkları bir bölüm…
DEVAMI

Çocuk Hastalıkları

Çocuk hastalıkları, bütün dünyada yapılan gözlemler sonucu ilk defa bundan onlarca yıl önce tıbbi bir terim olarak ortaya çıkmıştır.
DEVAMI

Onkoloji

Bu bilim aslında şöyle ikiye ayrılması gerekiyor: Onkoloji ve modern onkoloji… Urları inceleyen bu bilim dalında teknolojinin çok büyük bir yeri var.
DEVAMI

Üroloji

Üroloji kadın ve erkeklerin üriner sistemlerini konu alan ve inceleyen tıbbi branş olarak, bütün dünyada uzmanlar tarafından incelenen bir tıp branşı…
DEVAMI

Nöroloji

Nöroloji hastalıkları, beyin ve omurilik gibi insan bedeni için önemi çok yüksek olan yapıların kaslarıyla ilgili olabilecekleri için, insan hayatını derinden etkileyebilirler.
DEVAMI

Ortopedi

Ortopedi, insanlara esnek ve sağlıklı bir yaşam önermekle kalmaz, bu yaşama sahip olmayan insanların sorunlarını tedavi noktasında da çalışmalar yürütür.
DEVAMI

Kardiyoloji

Kardiyoloji alanı, gerek doktorlar nezdinde, gerekse de diğer insanlar nezdinde insanlık tarihinin en çok önem taşıyan tıbbi alanıdır.
DEVAMI
DOKTORUNUZA DANIŞIN
Saç ekimi için ön, arka, yan ve tepeden çekilmiş fotoğraf ekleyiniz.
BAŞARI HİKAYELERİ
SOSYAL MEDYA