Saç Ekimi İstanbul

Saç Ekimi 

Saç Ekimi, çevresel faktörler, hormonel, saç ve deri hastalıkları, genetik ve yaşlılık gibi sebeplerden dolayı dökülen saçlarının bulunduğu açıklığın yine kendi saçı ile doldurulması işlemine denir. Saç Ekimi İstanbul ilinde hızla gelişen bir konu haline gelmiştir. Çevremizde bir çok başı bandajlı bir şekilde gezen yerli ve yabancı turiste rastlamışızdır. Bunun sebebi eskiden utanılacak gibi karşılanılan Saç ekimi artık çok doğal karşılanıyor olmuş ve yaygınlaşmıştır. Türkiye ve dünya da en çok saç ekiminin yapıldığı şehir İstanbul 'dur.

Saç ekimi İstanbul ‘da en çok gerçekleştirilen operasyonlar arasında yer almaktadır. Saç ekimi için tercih edilecek kentler arasında İstanbul ilk sırada gelmesinin nedenleri arasında; estetik operasyonların başarısının yüksek olmasının yanında uygulama alanları bakımından çok geniş ve kapsamlı kliniklerin ve uzmanların bulunması gösterilmektedir. Teknolojiye ve yeniliklere ulaşımın kolay olması estetik ve cerrahi operasyon kapsamında kabul edilen saç ekiminin İstanbul’da yaygınlaşmasında ve başarı oranının artmasında büyük bir etkendir.

 

Türkiye de Saç Ekimi 

Türkiye’de saç ekimi, gelişen yeni tekniklere kolay adapte olması, saç ekimi konusunda uzman kadroların bulunduğu modern hastane ve kliniklerin çoğalması, saç ekimi tedavisinin 1 gün gibi kısa bir sürede bitirilerek kişinin yine özel yaşantısına devam edebiliyor olması, tedavi haricinde doğal ve tarihi yerleri görmek için turistik gezilere katılabiliyor olması ve en önemlisi diğer ülkelere göre en kaliteli saç ekimini en ucuz şekilde yaptırabiliyor olması yurtdışı hastalarının Türkiye’yi özellikle de Saç Ekimi İstanbul konusunda tercih etmelerini sağlamaktadır. Türkiye ve özellikle Saç Ekimi İstanbul da her gün dünyanın her tarafından binlerce hasta saç ekimi yaptırmak için gelmektedir.

İstanbul Saç Ekimi yaptırmak için karar verilebilecek en gözde şehirdir. Uzman personelleriyle modern hastanelerinin çokluğu, Asya ve Avrupa kıtalarının birleştiği yerde olması, 3 imparatorluğa başkentlik yapması sebebiyle tarihle içiçe bir yaşam sunması ve doğal güzellikleri sebebiyle tedavi ve tatili birleştirmek isteyen turistler için cazibe merkezidir. Üstelik bütün bu hizmetleri diğer ülkelere göre çok daha uygun fiyatlara alabilirsiniz.

Saç Ekimi Fiyatları

Saç ekimi fiyatlarını araştırdığınızda farklı farklı fiyatlarla karşılaşırsınız. Her hastane veya klinik ( Saç ekiminin Klinikte yapılması yasal değildir.) size farklı fiyatlar verebilir. Sadece fiyatına bakarak sağlığınız ilgili bir konuda karar veremssiniz. Bunun için çeşitli faktörler vardır. Bunun için sadece güzel bir görüntüde sizin doğru karar vermeniz için yeterli olmayabilir. Sonuçta bu işlemi hastanenin kendisi değil uzman doktor ve personel yapacaktır. Sağlık personeli ne kadar uzmansa saç ekiminde başarı şansıznı o kadar fazla olacaktır. Barsan Healh ailesi olarak bizler uzun yıllardır edindiğimiz tecrübe ile sizlere en doğru yerde en ucuz Saç Ekimini yaptırmanız için sizleri yönlendiriyoruz. Saç ekimi işleminin her aşamasında sizlerin yanınızdayız. Sadece saçı doğru hastane de ve doğru ellerde ektirmeniz sonucun başarılı olması için yetmez. Sizlerinde saç ekim işlemi bittikten sonra yıkam bakım gibi işlemleri kuralına uygun ve doğru şekilde yapmalısınız. Unutmayın bu işlemlerde biz sizden ekstra bir ücret talep etmiyoruz. Bizler kazancımızı anlaşmalı olduğumuz hastane ve kliniklerden alıyoruz. Barsan Health ekibi her ay onlarca hastaya saç ekimi danışmanlığı yaptığı için sağlık kuruluşlarından özel fiyatlar alabiliyorlar. ve sadece saç ekiminde değil diğer tüm branşlarda hangi hastane ve doktorun hangi konuda daha tecrübe olduğunu çok iyi biliyorlar. Üstelik çokça hasta yönlendirdiğimiz için bizimle çalışmayı çok önemsiyorlar.

Kelliğin Kalıcı Bir Çözümü Var

Kelliğin en önemli nedeni olan erkek tipi saç dökülmesi kişinin günlük yaşamını, psikolojisini ve sosyal durumunu doğrudan etkiliyor. Saç Ekimi İstanbul ile buna çözüm üretiyoruz. Dışarıdan bakan bir kişi için saçsız olmak bir sorun olmasa da kişi bireysel olarak mutsuz hissettiği sürece karşıdan bakanlarının fikrinin pek fazla önemi olmuyor. Bu yüzden saçları dökülen ya da dökülmüş olan kişilerin aslında tek istediği kalıcı bir çözüm ve bu kalıcı çözüm aslında uzun yıllardan beri mevcut. Çözümün ismi elbette saç ekimi istanbul. Saç Ekimi İstanbul bir çözüm yöntemi için fazla klişe gözükse de işlem yeni teknikler ile son derece basit hale gelmiş bulunuyor. Şimdi saç ekiminin mantığına bakalım.

Saç Ekimini Mümkün Kılan Nedir ?

Erkek tipi saç dökülmesinin baş nedeni ise tepe kıl köklerinin erkeklik hormonuna olan duyarlığı olarak biliniyor. Ense ve başın arka kısmındaki kıl kökleri bu hormona duyarlı olmadıklarından buralarda dökülmeye çok sık rastlanmıyor. Saç Ekimi İstanbul gelişen teknolojisiyle bu konularda son dönemde en çok ön plana çıkan şehir haline gelmiştir. Bu bölgelerde dökülme yaşanmaması kellik yaşayan kişilerin adeta bir nimet. Çünkü saç ekimi ile buradaki saçları kullanarak ömür boyu dökülmeyecek saçlara sahip olmak mümkün.

Saç Ekimi Hangi Yöntemler İle Yapılır?

Saç ekimi işlemi 2 şekilde yapılır. Biraz daha eski olan yöntemde baş derisinde kesi oluşturarak işlem gerçekleştirilir. Yeni sayılabilecek yöntemde ise büyük kesiler değil iğne batıkları söz konusudur. Eski yöntem FUT yeni yöntem ise FUE saç ekimi olarak bilinir. FUE saç ekiminde iz kalma olasılığı bulunmaz. Dolayısıyla FUE saç ekimi olarak bilinen bu yöntem acısız ve nispeten daha temiz bir yöntemdir.

FUE Saç Ekimi Nasıl Yapılır?

Foliküler Ünite Ekstrasyonu şeklinde bir açılımı olan FUE saç ekimi istanbul ile kişinin mevcut saç kılları, ortalama 2-3 folikül ile birlikte iğneler yardımıyla tek tek alınarak kellik bulunan kısımlara ekiliyor. FUE saç ekimi istanbul sırasında folikülleri ile birlikte çıkartma işlemi saçın çıkış yönü doğrultusunda yapılıyor ve kellik bulunan kısma yapılan ekim de aynı şekilde saçın çıkış yönü doğrultusunda oluyor. Bu şekilde çok daha doğal bir görünüm elde ediliyor ve folikül hücrelerinin deri çıkış yönü ile uyumlu bir kök yapısı oluşturmaları mümkün olabiliyor.

FUE Saç Ekiminin Diğer Ayrıntıları

FUE saç ekimi sınırlı uyuşturma yöntemi ile yapılıyor. Böylece saç derisine iğne batmaları sırasında herhangi bir acı hissedilmiyor. Üstelik işlem süresi oldukça kısa ve kişinin işlem sonunda sürpriz bir ücret ile karşılaşması mümkün değil. Çünkü başta kellik bulunan kısımlar için gerekli kıl sayısı önceden hesaplanarak kaç adet yerleştirme yapılacağına göre bir ücret belirleniyor. Tek seferde 4.000- 6.000 adet kılın baş derisi üzerinde transfer edilebilmesi mümkün. FUE saç ekimi yöntemi, kaş, bıyık ve sakal ekimleri için de kullanılabiliyor.

Saç Ekiminde ideal sayı ne kadardır?

Aslında ne kadar çok saç kökü ekilirse o kadar başarılı olur. Ama bunun için yeterli açıklığın olması gerekir. İhtiyaç ne kadarsa o kadar ekim yapılması doğru olandır. Hastaya ihtiyacından fazla ekim yapılmamalıdır.

Saç Ekimi tedavisi ne kadar zamanda bitiyor?

Saç Ekimi İstanbul tedavisi operasyonu hastanın ekilecek kök sayısına göre değişkenlik olmakla beraber 6 ile 8 saat arasında sonuçlanmaktadır. Yani tedavi için Türkiye ye gelen hasta 1 günde işlemini yaptırıp ertesi gün ister ülkesine geri dönebilir ister se de tatiline devam edebilir. Saç Ekimi İStanbul ile hem operasyonlarınız yapılsın hem de İstanbul` u gezin.

Saç Ekimi Tedavisi yaptıran bir hasta sonuçlara ne kadar zamanda ulaşabiliyor?

Ortalama 6 ay sonunda yeni saçlar çıkmaya başlar. Bu tedavi kalıcıdır. Ekilen saçlar ölene kadar dökülmez.

Tedavi süreci nasıl oluyor?

Hasta www.barsanhelth.com web sayfamızdaki formu doldurup saç ekimi yapılacak hastanın ön, arka, yan ve üst fotoğraflarını sisteme yükleyerek bize başvuruda bulunur.

Hasta hangi ülkeden ise onun dilinde hizmet veren personelimiz doktorumuzla irtibata geçip hastanın tedavisi için uygulanacak işlem, ücreti ve randevu konusunda bilgi alınıp, hastanın talebine göre otel, uçak ve şehir turu için hastaya tedavi, fiyat ve randevu bilgisi veriliyor.

Hasta saç ekim tedavisini kabul ettikten sonra randevu günü İstanbul da saç ekimi ön görüşmesi için Türkiye ye gelir. Havaalanında personelimiz tarafından karşılanan hastamız ön muayene için Saç Ekimi İstanbul merkezine transfer edilir. Doktorumuz ön muayenede ayrıntılı saç analizi yapıp, hastanın saç ekimine ihtiyacı olup olmadığı, saç ekimi ile sorunun çözülüp çözülemeyeceği hakkında ayrıntılı bilgi verir. Saç Ekimi İstanbul şehrinde yapılmaktadır.

Saç ekimine doktor ve hasta tarafından karar verildikten sonra saç ekim safhasına geçilir. Operasyonlar kliniğimizde bulunan tam donanımlı ameliyathanemizde veya hastanın talebine göre Türkiye’nin en modern hastanelerinde gerçekleştiriliyor. 6 ile 8 saat arasında geçen saç ekimi tedavi süresi bitip saç ekimi yapıldıktan sonra hastaya saç bakımı konusunda genel bilgi verilip dinlenmesi için kliniğimize yakın olan oteline Barşan Health  personeli refakatinde transfer edilir.

Hasta saç ekimi istanbul tedavisinin yanında tur programı da talep etmişse tatiline devam eder. Tatili bittiğinde personelimiz refakatinde ülkesine dönmek üzere havaalanına transfer edilir.

DOKTORUNUZA DANIŞIN
Saç ekimi için ön, arka, yan ve tepeden çekilmiş fotoğraf ekleyiniz.
BAŞARI HİKAYELERİ
SOSYAL MEDYA